İtalyanca Fısıltı Tercüme

[vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”İtalyanca Fısıltı Tercüme” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]İtalyanca fısıltı tercümesi, İtalyanca simultane tercüme de olduğu gibi herhangi bir ekipmana ihtiyaç duyulmayan, 1 veya 2 kişinin tercümeye ihtiyaç duyması durumunda sunulan hizmet türüdür. İtalyanca fısıltı tercüme, infoport sistemi ile 2 kişi üstüne veya daha geniş bir kitleye tercüme hizmeti sunulabilir. Önem arz eden sunumlar, kısa süreli toplantılar, heyet ziyaretleri veya fabrika ziyaretleri sırasında infoport sistem takviyesi ile fısıltı tercümesi gerçekleştirilir.
İtalyanca Fısıltı Tercüme, genellikle zamandan tasarruf etmek amacı ile ardıl tercüme yerine, maliyetlerden tasarruf etmek adına ise Simultane tercümenin yerine tercih edilmektedir. İtalyanca fısıltı tercümesi katılımcıların az sayıda olduğu görüşme ve toplantılarda kullanılmaktadır.
İtalyancatercuman.net; profesyonel sözlü tercüman ekibi ile deneyim ve uzmanlık gerektiren tüm alanlarda İtalyanca fısıltı tercüme hizmeti sunmaktadır. Sizlerde bu hizmetten faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.
Telefon : 0 507 124 91 96 mail : info@italyancatercuman.net[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2588″ style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]İtalyanca Tercüman, Profesyonel fısıltı çeviri hizmeti sunmaktadır. Uzman tercüman kadrosu ile fısıltı tercüme konusunda benzersiz çözümler sunmaktayız.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.