İtalyanca Nikah Tercümanı

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”İtalyanca Nikah Tercüme” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

Türkiye’de yaşayan ve ikamet eden veya Türkiye’de nikah işlemlerini gerçekleştirmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin evlenme işlemleri gerçekleşirken Nikah dairelerinde İtalyanca nikah tercümanına ihtiyaç duyarlar.

Ülkemizde yalnızca resmi dilin Türkçe olması sebebi ile tüm resmi dairelerde İtalyanca sözlü tercüman gereklidir. Tapu daireleri için İtalyanca tercüman, Evlendirme daireleri için İtalyanca tercüman, Nüfus müdürlükleri için İtalyanca yeminli tercüman gereklidir.
İtalyanca yeminli tercümanlarımız ile İstanbul’da birçok noterde işlemleri çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Nikâh daireleri, Tapu daireleri ve benzeri resmi kuruluşlardaki İtalyanca bilirkişi tercüman hizmetimizde bulunmaktadır.

Sizde bu özel hizmetlerden faydalanmak için bize ulaşın;
0 212 234 78 58 – 0 507 124 91 96

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2613″ style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]italyancatercuman.net olarak olası nikah tercüman ihtiyaçlarınızda bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.