İtalyanca Özel Ders

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”İtalyanca Özel Ders” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]Sürekli gelişime ihtiyaç duyulan dünyamızda sadece İngilizce veya İspanyolca gibi temel ve yaygın yabancı dilleri öğrenmek yeterli olmayabilir. Sizde yeni bir dil anlayarak ve konuşarak kendi kültürümüzden çok daha farklı olan bir kültürle tanışmak istiyorsanız Japon dilini öğrenmeniz size çok özel bir deneyim katacaktır. Aslında İtalyanca öğrenmek sanıldığı kadar zor değildir.

Eğer Japon dilini en başından öğrenmek istiyorsanız bu yanlış bilgiyi kafanızdan atmalısınız. Bu arada İtalyanca cümle yapısı olarak Türkçe ‘ye en yakın dillerden biridir. Bu durum İtalyanca öğrenme süresini oldukça hızlandıracaktır.

İtalyanca eğitimi konusunda kendini kanıtlamış öğretmenlerden alacağınız İtalyanca özel ders ilerideki aşamalar için çok daha faydalı olacaktır.

İtalyanca özel ders için sizde 0 507 124 91 96 numaralı telefonu arayabilir ya da info@İtalyancatercuman.net mail adresine İtalyanca özel ders talebinde bulunabilirsiniz[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2616″ style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]Tercümanlık hizmetlerimizin dışında Akademik eğitimini tamamlanmış İtalyanca öğretmenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.