İtalyanca Simultane Tercüme

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”İtalyanca Simultane Tercüme” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]İtalyanca simultane tercüme, Geniş çaplı organizasyonlarda ve birden fazla dil konuşulan toplantılarda (kongre, konferans, seminer gibi) tercih edilen, özel yalıtım kabin ve simultane ekipmanları ile İtalyanca simultane tercüman ile yapılmakta olan eş zamanlı çeviri hizmetidir. Konuşmayı yapan kişinin söyledikleri aynı anda ve beklemeksizin, dinleyicilere kusursuz olarak aktarılmalıdır. Katılımcılar böyle büyük organizasyonlarda vakit kaybetmeksizin eş zamanlı olarak konuşulanları dinleyebilirler.

İtalyancatercuman.net; Kaliteli ve güvenilir İtalyanca simultane hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de ve İtalya’da bulunan İtalyanca tercümanlarımız ile ihtiyacınız olması durumunda Dünyanın tüm ülkelerine İtalyanca simultane tercüme hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç halinde simultane ekipman da sağlamakta olan kurumumuz sizi hiç yormayan ve organizasyonların kusursuz geçmesini sağlayan çözümler sunmaktadır.

İtalyanca simultane tercüme hizmeti almak veya İtalyanca tercüme hizmetlerimiz ile ilgili fiyat teklifi talepleriniz için bizlere 0 507 124 91 96 nolu telefondan veya info@italyancatercuman.net adresinden ulaşabilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Simultane Tercüme Talep Formu” title_align=”separator_align_left” color=”custom” border_width=”3″ accent_color=”#dd0000″][contact-form-7 id=”2579″ title=”Simultane Taleplerinize 15 Dakika İçerisinde Geri Dönüş Sağlıyoruz..”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2577″ style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]Profesyonel İtalyanca tercüman ekibi ile faaliyetlerine devam eden italyancatercuman.net, konferans kongre ve benzeri büyük organizasyonlarda İtalyanca tercüme çözümleri sunmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.