İtalyanca Sözlü Tercüme

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”İtalyanca Sözlü Tercüme” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]İtalya ile ticari ilişkiler veya turistlik ziyaretlerde, Ayrıca Türkiye’ye gelen ve İtalyanca konuşan misafirleriniz için Transfer, toplantılarda sözlü tercüme hizmetleri sunmaktayız. İtalyanca sözlü tercümanlıkla ilgili faaliyetlerimiz Ardıl tercüme ile sınırlı olmayıp; İtalyanca ardıl tercüme, İtalyanca refakat tercüme, İtalyanca simultane tercüme, İtalyanca Fısıltı tercüme hizmetleri de sunmaktayız.

İtalyanca tercümanlık hizmet alanlarımız?

İtalyanca Makina kurulumu & İtalyanca Makina eğitimi, İtalyanca Fuar ziyareti & İtalyanca Fabrika ziyareti, İtalyanca Toplantı tercümanlığı, İtalyanca Misafir karşılama & Şehir turu, İtalya’da karşılama & İtalyanca Türkçe Rehberlik

Hangi dillerde sözlü tercümanlık yapıyoruz?

İtalyanca-Türkçe Tercüme, Türkçe-İtalyanca Tercüme, İngilizce-İtalyanca Tercüme, İtalyanca-İngilizce Tercüme, İspanyolca-Türkçe Tercüme, Türkçe-İspanyolca Tercüme, İspanyolca-İngilizce Tercüme, İngilizce-İspanyolca Tercüme, Portekizce-Türkçe Tercüme, Türkçe-Portekizce Tercüme, Portekizce-İngilizce Tercüme, İngilizce-Portekizce Tercüme

İtalyanca Sözlü Tercüme hizmetler;

İtalyanca Ardıl Tercüme – İtalyanca Konsekütif Tercüme:

Sıklıkla Toplantılarda ihtiyaç duyulan eş zamanlı çeviri hizmetidir. İtalyanca Ardıl tercümanlık yapacak olan tercümanın deneyimli olmasının yanında, Tercümanlık hizmetinin başlamasından önce konuya hâkim olması için hazırlanması gerekmektedir.

İtalyanca Simultane Tercüme:

İtalyanca Simultane tercüme; İtalyanca Ardıl tercümeden farklı olarak özel ses ekipmanları kullanılarak yapılan çeviri hizmetidir. İtalyanca simultane tercümanlar konferans, Kongre ve Seminer gibi özel olarak düzenlenen ve zaman kaybının mümkün olmadığı durumlar için kullanılan çeviri hizmetidir.

İtalyanca Fuar Tercümanı

Fuar ticaretle ilgili hizmet veya ürünlerin, yeniliklerin reklamı ve yeni bir pazara girebilmesi, ticari ortaklık sağlanması açısından sağlanan etkinliklerdir.
Fuarlar; satıcı ve alıcılar arasındaki iş anlaşmalarını yapması açısından oldukça önemlidir.
İtalyanca fuar tercümanları, firmanızı en kusursuz şekilde temsil ederek, gerekli anlaşmaları sağlamak için büyük rol üstlenmektedirler. İtalyanca fuar tercümanı arayışlarınızda Güleryüz, prezantabl, deneyim ve İtalyanca diline hâkim olma profesyonel tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

İtalyanca Refakat ve İtalyanca Mihmandarlık Hizmetleri:

İtalya’dan gelen konuklarınızın havaalanında karşılanması, konaklayacakları yere transferi, Toplantılarda eşlik edilmesi hizmetidir. Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde kişisel asistanlığı olarak da nitelendirilen bu hizmet, konuğunuzun burada ihtiyaç duyacağı tercüme hizmetlerinin tümünü kapsamaktadır.

İtalyanca Tapu Tercümanı:

21.08.2013 tarihi itibari ile tapu dairelerinde yeminli tercümanlık yapabilmek için adliyeden bilirkişi belgesi istenmeye başlandı. Türkiye ‘de tapu işlemleri resmi dili Türkçedir. Eğer taraflardan birisi veya ikisi Türkçe dilini bilmez ise yanında Tapu dairelerinde kayıtlı, Adliyeden adli bilirkişi kaydı olan yeminli tercüman bulundurması gerekmektedir.  Tapu işlemleri resmi dil Türkçe ile gerçekleştirilmektedir. Taraflardan biri veya ikisi de Türkçe bilmediği halde yanında Tapu Dairesinde kayıtlı olan yeminli tercümanın bulunması gerekmektedir. Tapu tercümanı Resmi işlem gerçekleştiren Tapu memurunun huzurunda Türkçe ‘den tarafın bildiği hedef dile sözlü olarak tercüme yapar, ‘Tarafımca tercüme edildi’ yazısı ile imzasını atar.

İtalyanca Tapu Tercüman kadromuzla Gayrimenkullerinizin alımı ve satışı süresince; Türkçe-İtalyanca Tapu Tercümanı, İtalyanca-Türkçe Tapu Tercümanı tüm tercüme ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

İtalyanca Hastane Tercümanı:

İtalyanca Hastane tercümanları; Doktor ile hastanın iletişimi sağlamak için Tıbbi konuda deneyimli, Hastanın tüm sorunlarını net şekilde Doktoruna anlatarak çözüm bulunmasına yarımcı olacak tercüman türüdür. İtalyanca hastane tercümanları aldıkları büyük sorumluğun bilincinde hareket ederek, kusursuz hizmet sağalmaktadırlar.

İtalyanca Yurtdışı Tercümanı:

Nasıl çalışıyoruz?

Bizlere web sitemizde bulunan iletişim formumuzdan, info@itlyancatercuman.net mail adresimizden veya 0 507 124 91 96 numaralı Acil İtalyanca tercüman iletişim numaramızdan ulaşıp; Tercüme hizmetinin yapılacağı Ülke, Şehir, Tarih ve Tercüme konusunu bildiriyorsunuz, Aynı gün içerisinde detaylı bilgi ve fiyat ile size geri dönüş sağlıyoruz.

Onayınızla birlikte tercüman detaylarını size iletiyoruz.

İşte bu kadar basit;

İtalyanca tercümanımız istediğiniz zamanda ve istediğiniz lokasyon da hazır.

Hangi şehirlere?

Türkiye’nin tüm şehirlerinde İtalyanca tercümanlık hizmeti vermekteyiz.

İtalya’da ise başta Roma olmak üzere, Venezia, Napoli, Milano, Pisa, barive nerdeyse diğer tüm şehirlerde İtalyanca tercümanlık hizmeti sağlamaktayız.

Fiyatlandırma

İtalyanca tercüman hakkındaki tüm detaylar için, 0 507 124 91 96 numaralı telefondan, Web sitesi İletişim formu veya info@italyancatercuman.net adresinden iletişime geçiniz.

Uzun süreli İtalyanca tercümanlık hizmeti için ekstra indirim sağlamaktayız.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2585″ style=”vc_box_rounded”][vc_column_text]İtalyanca sözlü tercüme hizmetleri ile alakalı tüm hizmetleri kusursuz olarak sunmakta olan ekibimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.